Bezoekende Korpsen

Overzicht van Zwitserse Korpsen die in Bemmel zijn geweest en die volgende jaren gepland zijn.

2021   MG.Weinfelden   http://www.musikverein-weinfelden.ch 
2020   Feldmuzik Jona   http://www.fmj.ch 
2019   Spiel der Luzerner Polizei   http://www.polizeispiel.ch 
2018   Spiel der Kantonspolizei Bern   http://www.spielkapobe.ch 
2017   Harmoniemusik Kriens   http://www.harmoniemusik-kriens.ch 
2016   Spiel Berner Oberland    http://www.spiel-berneroberland.ch 
2015   MG Niedergösgen   http://www.mgniedergoesgen.ch 
2014   MK der Kantonspolizei Zürich   http://www.korpsmusik.ch 
2013   Stadtmusik Burgdorf   http://www.stadtmusik-burgdorf.ch 
2012   Stadtmusik Chur   http://www.stadtmusikchur.ch 
2011   Harmonie Volketswil   http://www.harmonie-volketswil.ch 
2010   Spiel der Kantonspolizei Bern   http://www.spielkapobe.ch 
2009   MG St.Urban   http://www.urbato.ch 
2008   MG.Grünenmatt-Waldhaus   http://www.mggruenenmatt.ch 
2007   Stadtmusik Huttwil   http://www.stadtmusik-huttwil.ch 
2006   Stadtmusik Kloten   http://stadtmusik-kloten.ch 
2005   Feldmusik Luzern   http://www.fml.ch 
2004   MG.Lütseflüh-Goldbach   http://www.mglg.ch 
2003   Stadmusik Solothurn   http://www.stadtmusik.hallomittelland.ch 
2002   Stadtmusik Biel   http://www.stadtmusikbiel.ch 
2001   MG.Wilderswil   http://www.mg-wilderswil.ch 
2000   Stadtmusik Chur   http://www.stadtmusikchur.ch 
1999   Musikgesellschaft Emmen   http://www.mgemmen.ch 
1998   Harmoniemusik Kriens   http://www.harmoniemusik-kriens.ch 
1997   Spiel der Kantonspolizei Bern   http://www.spielkapobe.ch 
1996   MG.Grünenmatt-Waldhaus   http://www.mggruenenmatt.ch 
1995   Stadtmusik Burgdorf   http://www.stadtmusik-burgdorf.ch 
1994   Musikgesellschaft Vispe   http://www.vispe.ch 
1993   MG.Weinfelden   http://www.musikverein-weinfelden.ch 
1992   Musikverein Goldau   http://www.mvgoldau.ch 
1991   MG.Niedergösgen   http://mgniedergoesgen.ch 
1990   Stadtmusik Chur   http://www.stadtmusikchur.ch 
1989   Harmonie.Volketswil   http://www.harmonie-volketswil.ch 
1988   MG.Interlaken   http://www.mginterlaken.ch 
1987   Harmoniemusik Kriens   http://www.harmoniemusik-kriens.ch 
1986   Stadtmusik Solothurn   http://www.stadtmusik.hallomittelland.ch 
1985   Stadtmusik Kloten   http://stadtmusik-kloten.ch 
1984   Stadtmusik Baden   http://www.stadtmusik-baden.ch 
1983   Stadtmusik Winterthur   http://www.stadtmusik-winterthur.ch 
1982   MG.Interlaken   http://www.mginterlaken.ch 
1981   Militärspiel Thun    
1980   Spiel der Kantonspolizei Bern   http://www.spielkapobe.ch 
1979   MG.Ostermundigen   http://www.mg-ostermundigen.ch 
1978   Musikgesellschaft Glishorn   http://www.glishorn.drumside.ch 
1977   Feldmusik Schwyz   http://www.feldmusikschwyz.ch 
1976   Harmoniemusik Kriens   http://www.harmoniemusik-kriens.ch 
1975   MG. Schwerzenbach   http://www.mgschwerzenbach.ch 
1974   MG. Emmen   http://www.mgemmen.ch 
1973   Stadtmusik Kloten   http://stadtmusik-kloten.ch 
1972   Er was geen Zwitserse Week    
1971   Feldmuzik Sarnen   http://www.feldmusik.ch 
1970   Stadtmusik Winterthur   http://www.stadtmusik-winterthur.ch 
1969   Feldmusik Luzern   http://www.fml.ch 
1968   MG.Weinfelden   http://www.musikverein-weinfelden.ch 
1967   Harmonie Biberits   http://harmonie-biberist.ch 
1966   Stadtmusik Luzern   http://www.stadtmusik-luzern.ch 
1965   Stadtmusik Huttwill   http://www.stadtmusik-huttwil.ch 
1964   Stadtmusik Biel   http://www.stadtmusikbiel.ch 
1963   Harmonie Wädenswil   http://www.harmonie-waedenswil.ch